Opinie klientów o maszynach Xerox iGen 5: Zaawansowana automatyka, piąta stacja druku, wyjątkowa elastyczność konfiguracji

Maszyny Xerox iGen 5 mają wiele wspaniałych zalet, jak zaawansowana automatyka, piąta stacja druku, wyjątkowa jakość wydruków, elastyczność zastosowań i wysoce konfigurowalna platforma. Argumenty te powtarzają się bardzo często w pochlebnych wypowiedziach klientów na temat iGen 5. Spostrzeżenia innych użytkowników na pewno ułatwią podjęcie decyzji, czy iGen 5 to właściwe urządzenie dla nas.

Poszerzona paleta kolorów wprowadza nową jakość

„Nowe kolory z poszerzonej palety to dla nas ogromna zaleta. Zwłaszcza pomarańczowy. Pomarańczowy jest w Holandii kolorem narodowym. Nasi klienci uwielbiają pomarańcz — zwłaszcza gdy jest dostępny dla wydruków personalizowanych. To naprawdę dodatek, który wprowadził nową jakość.”

Jeroen van Druenen – CEO


Ta maszyna przynosi duże oszczędności

„Gdyby ktoś mi wcześniej powiedział, jak duże oszczędności Xerox iGen 5 może przynosić miesiąc w miesiąc, nigdy bym nie uwierzył. Już w pierwszym roku po zakupie iGen 5 udało się osiągać miesięczne oszczędności na poziomie 10 000-15 000 USD, a przy tym Barrington ma teraz nowe możliwości rozwoju.”

Paul Ramirez – prezes


Przewaga konkurencyjna

„Narzędzie do przeliczania kolorów specjalnych, opcja piątego koloru oraz biały toner to poważne atuty iGen 5, które pozwalają nam zauważalnie poszerzyć ofertę dla klientów. Możemy też szybko i dokładnie dobierać kolory, co jest dla nas ważną przewagą konkurencyjną.”

Michael Solomon –
dyrektor ds. rozwoju działalności


Zdobyliśmy nowe możliwości rozwoju

„Dzięki rozszerzeniu palety kolorów (zielony / niebieski / pomarańczowy) możemy teraz uzyskać wszystkie potrzebne nam kolory Pantone. Ważny jest też duży rozmiar arkusza (364 x 660 mm), co daje nam znacznie większą elastyczność w produkcji druków bindowanych spiralnie i folderów w małych i dużych nakładach. Maszyna jest bardzo solidna i niezawodna, mamy do niej duże zaufanie i wykorzystujemy ją na dwie zmiany!”

Kasami Ganimete – kierownik ds. sprzedaży produktów indywidualnych


Niezawodny koń roboczy

„iGen 5 to doskonałe uzupełnienie druku offsetowego, który także mamy w ofercie. Maszyna jest idealna do prac, które byłyby nieopłacalne na offsecie, a wymagają matowego wykończenia. Na iGen 5 drukujemy naprawdę wymagające zlecenia i jesteśmy codziennie mile zaskakiwani.”

Maik Sättli –
operator maszyn cyfrowych